База „A”

Боја на пластичниот држач
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • црн штанд во големина 160 мм x 175 мм
  • изработени од метал
  • достапни различни бои на пластичниот дел од базата
  • погоден за дисплеи за постери модел „А“
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Прицврстете ја постер рамката на овој црн држач користејќи цевка за поврзување. Т-Дел конекторот е достапен во многу различни бои.

Поставете постер рамки во вашето продажно место користејќи го овој дисплеј. Металниот дизајн и дава на базата идеална стабилност.

Базата "А" е дизајнирана да одговара на дисплеите за постери "А" и може да го користите како дополнителен производ или како резервен дел.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја на пластичниот држач Број на производ Производ бр. Цена
сина слична на RAL 5015 сина слична на RAL 5015 53.0025.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
жолта RAL 1018 жолта RAL 1018 53.0025.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива RAL 7035 сива RAL 7035 53.0025.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
RAL 2008 RAL 2008 53.0025.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
црна RAL 9005 црна RAL 9005 53.0025.7 Цена - испрати барање погледни Производ »
бела RAL 9010 бела RAL 9010 53.0025.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
транспарентна транспарентна 53.0025.9 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот