Држач за визит карти „Universum”

Број на производ: 67.0056.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • За оптимална презентација на визит-картички
  • Верзија: самостојна или со самолеплива лента за прикачување
  • За деловни картички во портрет или пејзаж формат
  • Произведени од транспарентен полистирен
  • Достапни се 4 различни верзии
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овие држачи за деловни картички произведени од транспарентен полистирен се идеални за поставување на вашата работна маса или како ѕидни диспензери. Самостојната верзија е достапна во портрет формат. Или пак, имаме верзија со самолеплива лента за прикачување на задната страна.

Имајте корист од нашите поволни намалени цени!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Ориентација Верзија Број на производ Производ бр. Цена
портрет Самостоечка портрет
Самостоечка
67.0056.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
пејсаж Самостоечка пејсаж
Самостоечка
67.0056.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
пејсаж за прикачување, без самолеплива лента пејсаж
за прикачување, без самолеплива лента
67.0056.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
пејсаж за прикачување со самолеплива лента пејсаж
за прикачување со самолеплива лента
67.0056.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот