4-Делен држач на флаери „Universum” 1/3 А4

Број на производ: 67.0030.9
  • 4 диспанзери за флаери, еден до друг.
  • вклучен држач - адаптер.
  • може да се користи на пулт маси или да биде прикачен на ѕид
  • голем избор на различни модели
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Формат внатрешна ширина 104 мм (1/3 А4 формат)
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 30 мм
број на диспензери 4
Anordnung der Fächer nebeneinander

Опис на производ

Држач изработен од чист полистирол кој нуди доволно простор за флаери или брошури со 1/3 А4 формат, со 4 прегради поставени еден до друг.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот