4-делен Диспензер за флаери "Universum"

1/3 А4
Формат
Број на производ: 67.0030.8
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • 4 одвоени делови , еден до друг
  • оптимален агол на читање
  • стабилен држач на флаери и брошури погоден за пулт и маса
  • произведен од чист полистирол
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Дисплеј држач на 4 нивоа - супер решение за презентација на вашите флаери и брошури во А4,А5 или 1/3 А4 Портрет фомат. Идеален за употреба на пултови и информациони маси.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена
А4 А4 67.0030.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
А5 А5 67.0030.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0030.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот