Ротирачка дисплеј сталажа "Outdoor"

Број на производ: 54.0070.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • ротирачки дисплеј на тркала
  • стабилна конструкција
  • материјал метал / пластика
  • со 20 држачи на брошури А4 во портрет формат
  • длабочина на полнење по оддел: 30 мм
  • хедер по избор
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Претставете многу летоци и брошури на мал простор.

Стабилното ротирачко тело на штандот (со дијаметар: 720 мм) се состои од метална конструкција со 5 тркалца. Рамката е опремена со 20 држачи за брошури изработени од транспарентна пластика во портрет формат А4. Секоја кутија за брошури има 30 мм длабочина на полнење.

Мобилната сталажа за брошури има вкупна висина од 1.600 мм и лесно може да се помести и ротира дури и со целосна опрема.

По избор, достапен е хедер во форма на постер држач во формат А4.

Како производител, ние го гарантираме квалитетот на производот!

Заменски делови

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
Назад кон врвот