LED Постер рамка „Simple”

Формат

Спецификација

Материјал Aluminium / Acrylglas / PVC
површина елоксирана
Боја сребрена
Длабочина (надворешна димензија) 30 мм
Осветлување LED
Конекција 3,5 м кабел со адаптер
Принт без принт

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 10.0443.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
A3 A3 10.0443.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
А2 А2 10.0443.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
A1 A1 10.0443.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
DIN A0 DIN A0 10.0443.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
500 x 700 мм 500 x 700 мм 10.0443.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
700 x 1.000 мм 700 x 1.000 мм 10.0443.7 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот