Држач за чинии „Clusra”

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
за употреба за чинии

Опис на производ

за една чинија

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Висина Број на производ Производ бр. Цена      
120 мм 120 мм 65.0037.1 погледни Производ »
170 мм 170 мм 65.0037.2 погледни Производ »
200 мм 200 мм 65.0037.3 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот