Дисплеј „Acinos”

{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
100 % genuine reviews
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}
Ве молиме додадете рејтинг ({{ overallReviewCount }}) РејтингРејтинзи
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • за полици
  • 2 различни дијаметри
  • се состои од држач од метална жица и дисплеј
  • со практична стега за прицврстување
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Веднаш прикачен на полицата, овој дисплеј ви помага да поставите мали предмети и додатоци директно на полиците.

Во бутиците можете да ги надополнувате вашите полици со соодветни додатоци како што се шалови, марамчиња или додатоци за коса со помош на дисплејот.

Може да се користи и спонтано како краткорочно продолжување на полицата.

Овој практичен хемисферичен дисплеј е достапен во две различни големини.

Искористете ја опцијата за брзо монтирање со едноставната стега и набавете го дисплејот директно од производителот.

Рејтинзи

0,00
{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
Не е достапна рецензија за овој производ.
100 % genuine reviews
{{ recommendationValue }}%recommend this product
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}

You have already rated this product. Thank you very much.

Product already purchased? What do you think?

Варијанти

Варијанти Дијаметар Број на производ Производ бр. Цена
200 мм 200 мм 65.0093.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
300 мм 300 мм 65.0093.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот