Дисплеј сталажа „Cuerda“

Уредување
  • Дисплеј сталажа за брошури во закривена форма
  • стабилна конструкција, елегантен дизајн
  • со 4 полици
  • за брошури 8, 12 или 16 А4 во портрет формат
  • Длабочина на полнење по полица: 50 мм
  • вклучен хедер
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата челик
Материјал на полица перфориран челик
Боја сребрена RAL 9006
Висина 1.720 мм
длабочина 450 мм
длабочина на просторот за флаери 50 мм
Број на прегради 4

Опис на производ

Модерна дисплеј сталажа за брошури со заоблени странични делови во елегантен дизајн.

4-те интегрирани полици на цврстата челична конструкција се изработени од перфориран челик и му даваат оптичка леснотија на штандот за брошури. Во зависност од верзијата, може да се прикажат брошури и флаери од 8, 12 или 16 А4 одеднаш. Секоја полица има длабочина на полнење од 50 мм.
Израмнувачките ногарки обезбедуваат сигурен држач на сталажата за брошури. Верзијата за 12 или 16 брошури А4 вклучува и 4 тркалца.

Хедерот може да биде со принт по ваше барање - контактирајте не!

Како производител, ние го гарантираме квалитетот на производот!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Уредување Број на производ Производ бр. Цена      
за држење брошури 8x А4 за држење брошури 8x А4 54.0116.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
за држење брошури 12x А4 за држење брошури 12x А4 54.0116.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
54.0116.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот