3-делен држач на флаери "Universum"

  • 3 прегради, една до друга
  • супер агол за подобра визуализација
  • стабилен
  • голем избор на верзии
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 30 мм

Опис на производ

Држач на флаери на 3 нивоа изработен од чист полистирин, идеален за презентација на вашите флаери и брошури во А4 или А5 формати.
Идеален за употреба за продажни места, презентации и настани.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 67.0030.1 погледни Производ »
А5 А5 67.0030.4 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот