2-делен држач на флаери ,,Универзум“ 1/3 А4

Број на производ: 67.0030.7
  • 2 одвоени дела - еден до друг
  • сјајна верзија погодна за пултови и маси
  • стабилен држач на флаери и брошури
  • производен од чист полистириол
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Формат 1/3 А4
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 30 мм

Опис на производ

Држачот нуди место за два флаера со формати 1/3 А4 еден до друг. Идеален е за употреба во изложбени и продажни места. Високиот заден дел спречува паѓање на флаерите и гарантира оптимална презентација на вашите промо материјали.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот