Држач за флаери за на стаклени или дрвени полици

  • Држач за флаери кој се прикачува на работ на вашата полица
  • Произведен од проѕирен ПВЦ од 0,5 мм
  • Со 2 челични штипки за прикачување
  • Димензии: 110 мм x 105 мм x 30 мм (Ш x Ш x Д)
  • Достапни 2 различни модели
Производ детали »

Спецификација

Материјал Тврд ПВЦ
дебелина на материјал 0,5 мм
Боја кристално чиста
Ширина (внатрешна) 110 мм
Висина (внатрешна) 105 мм
Длабочина (внатрешна) 30 мм

Опис на производ

Овој држач за флаери кој се прикачува на работ на полицата е изработен од 0,5 мм проѕирен ПВЦ и е опремен со 2 челични штипки, кои едноставно се туркаат на вашата стаклена или дрвена полица. Идеално за презентирање на вашите флаери и брошури директно поставени до вашите производи на полицата.

Бидејќи сме производител, можеме да го гарантираме квалитетот на овој производ. Исто така е можно да го персонализирате држачот со принт на вашето лого или слоганот на вашата компанија. Ве молиме контактирајте не ако имате било какво барање!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти за употреба Број на производ Цена    
прикачување на стаклена полица со дебелина 6-10 мм прикачување на стаклена полица со дебелина 6-10 мм 26.0109.3 погледни Производ »
за прикачување на полица со дебелина10-25 мм за прикачување на полица со дебелина10-25 мм 26.0109.4 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот