Сталажа за каталози со катедра полица

Број на производ: 57.0069.1
  • Дисплеј за каталози изработен од метал
  • Вклучувајќи и работна полица за директен преглед на каталогот
  • висока стабилност преку стабилна конструкција
  • Боја: сребрена слична RAL 9006
  • погоден за каталози А4
  • Голем број каталози можат да бидат поставени на штандот
Производ детали »

Спецификација

Материјал метал
површина пескарена
Боја сребрена RAL 9006
Формат А4
Ориентација портрет
Ширина 440 мм
Висина 1.188 мм
длабочина 370 мм

Опис на производ

Овој стабилен метален дисплеј за каталози е опремен со дарежлив простор за складирање и може да прими различни каталози. Ставете ги вашите каталози во формат А4 во овој пригоден држач.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот