Дисплеј „Silene“

Висина
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработен од цврст акрил
  • директно од производителот
  • привлечен Z-дизајн
  • за презентација на мали производи
  • достапни 3 различни висини
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Привлечете го вниманието на вашите клиенти со индивидуалениот дисплеј за подобра презентација на вашите производи.

Овој акрилен дисплеј во облик на Z нуди разновидни можности за украсување и може да се користи во излози, полици за продажба или на шалтери за промоција.

Поради стабилната конструкција, Z-дисплејот „Silene“ е исто така погоден за презентација на производи како парфеми, лакови и креми.

Дисплејот е достапен во 3 различни висини.

Како производител, ние го гарантираме квалитетот на производот!
Со задоволство ќе го испринтаме вашето лого на дисплејот!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Висина Број на производ Производ бр. Цена
100 мм 100 мм 60.0314.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
150 мм 150 мм 60.0314.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
200 мм 200 мм 60.0314.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот