Дисплеј за брошури „OS”

број на диспензери
  • Дисплеј за брошури стоечки за на под
  • од челик
  • по избор со 4 или 8 прегради за брошури во портрет формат DIN A4 (едностран или двостран)
  • Длабочина на полнење по преграда: 28 мм
Производ детали »

Спецификација

Материјал челик
површина пескарена
Боја сребрена RAL 9006
формат на диспензер А4
Ориентација портрет
Ширина 300 мм
Висина 1.640 мм
длабочина 410 мм
Ширина на преграда 220 мм
длабочина на просторот за флаери 28 мм
Простор за принт Горе околу.: 230 x 120 мм (Ш х В)

Опис на производ

Стабилен дисплеј за брошури изработен целосно од челик кој стои на цврста железна основа и е достапен во две различни верзии. Главната рамка е двострана и може да прими 4 или 8 држачи за брошури / флаери А4, во зависност од избраниот модел. Секој оддел има длабочина на полнење од 28 мм.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти број на диспензери Број на производ Производ бр. Цена      
4 4 54.0159.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
8 8 54.0159.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот