Дисплеј за брошури „OS”

Број на производ: 54.0159.3
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Дисплеј за брошури стоечки за на под
  • од челик
  • по избор со 4 или 8 прегради за брошури во портрет формат DIN A4 (едностран или двостран)
  • Длабочина на полнење по преграда: 28 мм
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Стабилен дисплеј за брошури изработен целосно од челик кој стои на цврста железна основа и е достапен во две различни верзии. Главната рамка е двострана и може да прими 4 или 8 држачи за брошури / флаери А4, во зависност од избраниот модел. Секој оддел има длабочина на полнење од 28 мм.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти број на диспензери Број на производ Производ бр. Цена
4 4 54.0159.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
8 8 54.0159.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот