Дисплеј за сладолед „Zebrina”

Број на производ: 63.0085.12
  • изработени од јасен PET материјал
  • Држач за 4 парчиња сладолед
  • лесен за составување
Производ детали »

Спецификација

Материјал PET G
дебелина на материјал 3 мм
Боја кристално чиста
Ширина 256 мм
Висина 100 мм
длабочина 87 мм

Опис на производ

Практичен држач за сладолед со простор за 4 сладоледи.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот