Држач за мени „Berkel” во стандардни димензии

  • подигнато, вертикално вметнување на хартиени листови
  • за еднострани или двострани хартиени листови
  • 2мм акрилно стакло, кристално чисто
  • A4-A6 формати
  • Специјални формати се можни со нарачка на 50 и повеќе парчиња
Производ детали »

Спецификација

Материјал Акрил
дебелина на материјал 2 мм
Боја кристално чиста
Ориентација портрет

Опис на производ

Акрилниот држач за мени е идеален за поставување на маса или пулт.
Многу лесно се поставуваат хартиени листови со информации во различни формати.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Цена    
А4 А4 60.0015.1 погледни Производ »
А5 А5 60.0015.2 погледни Производ »
А6 А6 60.0015.3 погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 60.0015.4 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот