Дисплеј за флаери и брошури „Torza”

Број на производ: 54.0116.2
  • стилски дисплеј за флаери со заоблен дизајн
  • стабилна база од челик
  • со 4 полици за брошури А4 во портрет формат
  • длабочина на полнење по полица: 30мм
  • вклучува рекламен хедер на врвот од дисплејот
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата челик
Материјал на полица метална жичана мрежа
Боја сива RAL 7015
Ширина 300 мм
Висина 1.390 мм
длабочина 300 мм
длабочина на просторот за флаери 30 мм
Број на прегради 4
Уредување да држи 4x DIN A4 флаери
Хедер 250 x 120 mm (B x H)
Тежина околу 4.5кг

Опис на производ

Овој стилски заоблен дисплеј за флаери се издвојува со својот уникатен изглед.

Опремен е со 4 сиви полици кои се интегрирани на стабилна база од челик. Длабочина на полнење од 30мм на полица и брошури за прикажување во формат портрет А4. Хедерот ( простор за принт на Вашето Лого ) има димензии 250 x 138 мм (Ш x В)

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот