Држач за мобилен телефон

Спецификација

Материјал Поликарбонат
Ширина (надворешена димензија) 57 мм
Висина на задниот дел 39 мм
Длабочина (надворешна димензија) 55 мм
длабочина на просторот за флаери 12 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
црна црна 65.0181.1 погледни Производ »
бела бела 65.0181.2 погледни Производ »
транспарентна транспарентна 65.0181.3 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот