Држач за таблет

Број на производ: 60.0722.1

Спецификација

Материјал Акрил
дебелина на материјал 4 мм
Боја кристално чиста
Дијаметар 120 мм
Висина 43/20 мм

Опис на производ

Вашиот таблет компјутер може едноставно да се стави на овој држач.

Благодарение на наклонетата позиција, можете да го доведете вашиот таблет во вистинската позиција - без оглед на тоа дали таблетот е претставен или е достапен за самоинформација.
Вклучен пластичен преклоп изработен од ПВЦ.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот