Лента за обележување на подот

Боја
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • самолеплива лента за предупредување
  • за обележување на опасни точки или како водич
  • еднострано лепило
  • лесно одвиткување
  • погоден за внатрешна и надворешна употреба
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Оваа лента за обележување на подот може да се пресече во било која големина и може да се користи и во затворени простории и на отворено. Лентата е особено погодна за обележување на опасни точки или како обележување на патека во многу посетувани области. Лесното одвиткување ја поедноставува апликацијата. Ознаката на подот е достапна во две различни верзии. Од една страна во црвено / бело, од друга страна во жолто / црно.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена
жолта / црна жолта / црна 12.0459.26 Цена - испрати барање погледни Производ »
црвена / бела црвена / бела 12.0459.25 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот