Мобилен заштитник за на маса

Број на производ: 60.0605.86
  • сигурна поставеност
  • идеален за училиштата
  • лесно монтирање
  • специјални формати од 30 парчиња
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Подвижниот заштитник за на маси се испорачува расклопен. Трите метални парчиња може да се соберат во U за кратко време. Сè што ви треба е клуч, кој е вклучен во испораката. Трите кристално чисти пластични панели се вметнуваат во готовиот U. Панелите имаат отвори за фиксирање, што му дава дополнителна стабилност на држачот.
Панелите можат брзо да се демонтираат за лесен транспорт.
Заштитникот е особено погоден за употреба на работни маси. Страничните делови намерно не завршуваат со крајот на масата туку излегуваат надвор од неа. Краевите се заоблени за да не постои ризик од повреда. На овој начин, лицето што седи на масата е оптимално заштитено.
Транспарентните sидови обезбедуваат да не се чувствувате стегнати. Контактот со очи е загарантиран и исто така му овозможува на наставникот да ги разгледа документите.

Специјални формати може да се реализираат со нарачка од 30 парчиња. Исконтактирајте не.

Додатоци

Разгледај повеќе...

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот