Продолжеток за маска - заштита на уши

Број на производ: 24.0287.7
  • 100 мм должина
  • за прицврстување на маска за уста и нос со дупчиња
  • за тесно вклопување
  • за заштита на ушите
Производ детали »

Спецификација

Боја проѕирна
Должина 100 мм

Опис на производ

Имате маска за уста и нос што само умерено ви стои зад ушите? Или сметате дека е непријатно носењето таква маска зад ушите?

Тогаш, ова практично продолжување на маската ќе ви помогне во секојдневната работа и купувањето на големо. Едноставно прицврстете ги јазичињата на заштитата на устата и носот во свиоците на пластичното продолжение со должина од 100 mm. Заради дизајнот во форма на S, јазичињата не можат едноставно да се ослободат повторно и не мора да бидат јазлести. Значи, маската останува удобно прицврстена на задниот дел од главата и вашите уши имаат пауза!

Овој производ е додаток за

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот