Штанд за дегустирање храна

Број на производ: 57.0110.1
  • стабилен штанд изработен од метал
  • со држачи за салфетки, чепкалки за заби и брошури
  • Вклучено фиока од не'рѓосувачки челик
  • интегрирана корпа за отпадоци
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата метал
боја на оквирот сребрена RAL 9006
површина пескарена
Вкупна висина 1.200 мм
Дијаметар 400 мм
Уредување Салфетка, чепкалка за заби и држач за брошури
Формат 1/3 А4
Ориентација портрет
Уредување 2 1 корпа за отпадоци (15 l) антрацит / сребро
Уредување 3 хауба со завршна облога ø 380 мм
Уредување 4 1 послужавник од не'рѓосувачки челик соø 320 мм

Опис на производ

Користете го нашиот целосно опремен штанд за дегустација на храна за вашата следна промотивна кампања!

Понудете ги најновите печива, антипасти, сирења или предјадења и оставете овој практичен придружник да ве поддржи.

Благодарение на бројните интегрирани држачи, вие не само што имате флаер секогаш подготвен за рака, туку исто така можете да ги послужите вашите клиенти со салфетки и чепкалки за заби.

Штандот се доставува со послужавник од не'рѓосувачки челик и соодветен поклопувач.. Можете лесно да ги заштитите вашите примероци од несакани влијанија од животната средина. Аспираторот за вртење направен од транспарентен акрил го истакнува висококвалитетниот изглед на дисплејот. Директно над стабилната основа, штандот за примерокот е опремен и со преклопна корпа за отпадоци за директно фрлање салфетки и сл. отпадоци.

Значи, сè е смислено!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот