Steripower Kit

Број на производ: 59.2495.12
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • погоден за хигиенски станици "Score"
  • вкл. 12 медицински влошки
  • вкл. полнач за надворешно полнење на батеријата составен од адаптер за напојување и кабел за полнење
  • вкл. брзо полнење на батеријата со траење на батеријата до еден месец
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Ракувајте со хигиенските станици "Score" во влезните области со соодветниот комплетSteripower Kit. Со овој комплет добивате практични и потребни додатоци за секојдневна употреба.

Вклучените 12 абсорбливи медицински влошки се ставаат во садот за собирање на хигиенскиот дисплеј за да се апсорбира вишокот течност.
Steripower Kit исто така вклучува и надворешен полнач со единица за напојување и кабел за полнење, како и батерија на полнење (12V - 7.0 AH).

Наполнете ја батеријата брзо и сигурно и извлечете корист од долгиот век на траење. Во зависност од фреквенцијата на употреба, батеријата ќе трае неколку недели.

Дајте им можност на вашите посетители да ги дезинфицираат своите раце и да ја опремат хигиенската станица со висококвалитетниот Steripower-Set.

Овој производ е додаток за

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот