Водоотпорен WindSign Дисплеј „Seal”

Боја

Спецификација

х-страни двостран
ширина на профил 44 мм
Формат A1 (594 x 841 мм)
Димензии на рамката 671 x 918 mm
Димензии на видливост на рамката 582 x 829 mm
Ориентација портрет
Водоотпорен да
Topschildbreite 671 mm
Topschildhöhe 214 mm
Topschildfarbe бела
Вкупна висина 1.370 mm
пакување 2 кутии

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
сребрено / сиво сребрено / сиво 50.0298.9 Цена - испрати барање погледни Производ »
црна црна 50.0298.27 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот