Заштитник „Alba”

  • кристално чист акрил
  • наменет за промо пултеви,каси и маси.
  • со мал отвор за трансфер на пари и документи
  • во различни димензии
Производ детали »

Спецификација

Материјал Акрил
дебелина на материјал 4 мм
Боја кристално чиста

Опис на производ

Заштитникот "Alba" ќе ви биде доставен во три дела изработени од чист акрил. Монтажата е едноставна - протекторот се вметнува помеѓу двата држачи.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Верзија Број на производ Цена    
формат пејзаж - ширина 1000 мм, висина: 750 мм формат пејзаж - ширина 1000 мм, висина: 750 мм 60.0605.6 погледни Производ »
формат портрет - ширина 750 мм, висина: 1.000 мм формат портрет - ширина 750 мм, висина: 1.000 мм 60.0605.7 погледни Производ »
мал портрет - ширина 500 мм, висина: 750 мм мал портрет - ширина 500 мм, висина: 750 мм 60.0605.8 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот