Заштитник „Mania“

Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • слотови заедно
  • кратки држачи (207 мм)
  • 3 различни ширини за избор
  • димензии на отворот: 300 x 150 mm (Ш x В)
  • висина: 735 мм
  • агол: 78°
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Нашиот заштитник „Mania"може да се користи универзално во различни области. На пример, околу наплатните каси, на шалтери за прием или на пултови. Заштитникот добива стабилност преку два држачи. Двата држачи се вметнуваат во предниот панел и заштитникот за кивање е подготвен за употреба. Заштиникот има мала длабочина на стоење од само 207 мм.

Заштитете ги вашите клиенти и себе си со овој производ, кој се користи како заштита од кивање или плукање. Кристално чистиот материјал нуди многу добра видливост. За чистење препорачуваме топла вода со сапуница и мека микрофибер крпа.

Додатоци

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Верзија Број на производ Производ бр. Цена
формат пејзаж - ширина 1000 мм, висина: 750 мм формат пејзаж - ширина 1000 мм, висина: 750 мм 60.0605.43 Цена - испрати барање погледни Производ »
мал портрет - ширина 500 мм, висина: 750 мм мал портрет - ширина 500 мм, висина: 750 мм 60.0605.45 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот