Акрилен елемент за сендвичи

Ширина
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработен од кристално чист акрил 3 мм
  • за презентација на закуски и сендвичи
  • идеален за презентација на вашите производи
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Акрилниот елемент од VKF Renzel ги претставува вашите сендвичи и закуски во вашиот шалтер за свежа храна.

Во киосци, пекари или барови, презентерот на закуски ви овозможува да прикажувате свежи производи под оптимален агол и уреден начин. На овој начин го будите апетитот кај вашите клиенти.

Елементот е достапен во две должини.
Со нарачка од 50 парчиња, можеме да изработиме и специјални големини по ваше барање.

По избор, отпечатете го логото на вашата компанија на презентерот за закуски.
Достапни различни димензии со нарачка на 50+ парчиња.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Ширина Број на производ Производ бр. Цена
85 мм 85 мм 60.0060.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
150 мм 150 мм 60.0060.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот