Акрилна кутија „Compact“

Број на производ: 60.0061.1
  • изработен од цврст акрил
  • можно е вметнување постер (140 x 90 мм)
Производ детали »

Спецификација

Боја кристално чиста
Ширина 150 мм
Висина 250 мм
длабочина 400 мм

Опис на производ

Акрилната кутија со капак изработена од PET материјал нуди флексибилни можности. Косиот отвор овозможува лесно достигнување кога се користи за отворени производи, како што се слатки, ореви или колачиња од чоколадо.

Совет: Поставете неколку акрилни кутии "Compact“ и користете ги во областа за самопослужување со слични производи!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот