Држач за визит картички „Zebrina”

Број на производ: 63.0127.4
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Држач на визит картички
  • длабочина на полнење 22 мм
  • кристално јасен
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Практичен држач за деловни картички изработен од PET-G . Погоден за деловни картички во формат на пејзаж (внатрешна ширина: 87 мм), опремен со длабочина на полнење од 22 мм.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот