Дисплеј држач на постер „Spitexx”

боја на рамката | формат на рамката
  • идеален за шалтер или пулт маса
  • вклучува магнетна или пластична база за различни површини
  • формат на рамка А1 или А2
  • транспарентна ПВЦ преграда
  • висина на страничните држачи 800 мм или 1000 мм
  • други формати достапни по ваше барање
Производ детали »

Спецификација

Материјал пластика / метал
Боја на основата сива RAL 7016
Должина на цевката 1.000 мм
вметнување на пократката страна
Модел на база пластична база „KR”
Верзија рамката може да се употреби портрет или пејсаж
Уредување вклучена ПВЦ преграда, транспарентна

Опис на производ

Идеална заштита од контакти наменета за вашиот шалтер или пулт маса. Како варијанта, ние ви го нудиме моделот "Spitexx" со транспарентна рамка со формат A1 или A2, која може да биде и во други бои - секако на Ваше барање. Рамката е веќе опремена со транспарентна ПВЦ пластична лента која оптимално ги заштитува вашите вработени и клиенти. Рамката е прикачена на две метални хромирани цевки со должина од 800 мм или 1.000 мм. Прицврстувањето на рамката може да се преместува од дното кон врвот, така што може да се позиционира рамката како вам ви одговара. Други формати на рамки или должини на цевки се исто така можни по ваше барање.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти боја на рамката формат на рамката Број на производ Производ бр. Цена      
транспарентна A1 транспарентна
A1
53.0458.10 Цена - испрати барање погледни Производ »
транспарентна А2 транспарентна
А2
53.0458.12 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива RAL 7035 A1 сива RAL 7035
A1
53.0458.13 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива RAL 7035 А2 сива RAL 7035
А2
53.0458.14 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот