warning

You are using an outdated and therefore insecure browser. This leads to restrictions when using our shop.

Дисплеј сталажа за каталози со голем капацитет за каталози

Број на производ: 57.0070.1
  • едноставен штанд за каталози изработен од метал
  • навалена малку наназад
  • 4 полици со длабочина на полнење од приближно 60 мм
  • за каталози во формат портрет А4
Производ детали »

Спецификација

Материјал метал
површина пескарена
Боја сребрена RAL 9006
Формат А4
Ориентација портрет
Ширина 270 мм
Висина 1.200 мм
длабочина 410 мм
длабочина на просторот за флаери 60 мм
Форма 2-teilig
Број на прегради 4

Опис на производ

Овој сребрен штанд за каталози е уникатен со својот едноставен дизајн. Уникатниот дисплеј е еден од најпродаваните модели благодарение на големиот капацитет за полнење од 60мм по полица.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот