Дисплеј за флаери и брошури „Tondo”

формат на диспензер

Спецификација

Материјал на конструкцијата челик
Материјал на диспензер Полистирол
Боја на база сребрена RAL 9006
Ориентација портрет
Дијаметар на база 320 мм
Вкупна висина 1.550 мм
длабочина на просторот за флаери околу 35 мм
Тежина приближно 7 кг

Видео

Заменски делови

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти формат на диспензер Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 54.0067.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
А5 А5 54.0067.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 54.0067.11 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот