Држач на флаери ,, Аполо,,

  • направен од чист полистирол
  • со еден џеб
  • погоден за столна употреба или прикачување на ѕид
  • за флаери со формат А4,А5 или 1/3 А4 (ДЛ)
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 30 мм

Опис на производ

Прав класичен модел на држач на флаери. Аполо е достапен во димензии : А4, А5 и 1/3А4 формати на флаери или брошури. Со простор од 30мм, можете ефикасно да прикажете многу флаери или брошури. Држачот поседува две дупчиња и не е само за столна употреба. Може да се прикачи на ѕид или со додатни елементи да се прикачи на FlexiSlot® профил, па дури и да се прикачи на други елементи со дебелина до 6 мм. Доколку сакате опција со принт на вашето лого на самиот држач исконтактирајте го нашиот тим за продажба. Аполо држачот може да се нарача за големопродажба, во поголеми количини по пониски цени.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
William пишува
Забелешка за производ:
Одговор:

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 67.0002.1 погледни Производ »
А4 А4 67.0002.3 погледни Производ »
А5 А5 67.0002.4 погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0002.7 погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0002.9 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот