Држач на флаери со две прегради „Vicia“ , страните од диплејот на подесување

Број на производ: 67.0110.2
  • со две прегради за флаери
  • може да се поврзе со уште еден држач на флаери од страните.
  • идеален за пулт или информациона маса
  • изработен од чист полистирол
  • für 2x DIN A4 Prospekte
  • Fülltiefe: 68 mm
  • Aufdruck auf Anfrage
  • Sonderfarben ab 500 Stück möglich
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Формат А4
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 68 мм
број на диспензери 2

Опис на производ

Држач на флаери со две прегради „Vicia“ може да се додаде на друг држач на флаери „Vicia“ од двете страни. Секоја преграда има длабочина од 68 мм. Изработен е од чист полистирол.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот