Држач за флаери и брошури за на полица „Euphrat“

  • Држач за флаери изработен од чист полистирен
  • Се прицврстува директно на полиците
  • Вклучен метален држач
  • За брошури и флаери во А4, А5 или 1/3 А4 формат
  • Длабочина на полнење: 32мм
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 32 мм

Опис на производ

Држач за флаери и брошури кој се прикачува на полицата со помош на жичаната метална конструкција. Позиционирајте ги вашите флаери, летоци или брошури на работ на полицата директно до вашите производи. Имаат длабочина на полнење од 32 мм и можност за поставување на флаери со A4, A5 или 1/3 A4 формат.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 67.0079.1 погледни Производ »
А5 А5 67.0079.2 погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0079.3 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот