Држач за флаери и брошури за на полица „Euphrat“

Број на производ: 67.0079.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Држач за флаери изработен од чист полистирен
  • Се прицврстува директно на полиците
  • Вклучен метален држач
  • За брошури и флаери во А4, А5 или 1/3 А4 формат
  • Длабочина на полнење: 32мм
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Држач за флаери и брошури кој се прикачува на полицата со помош на жичаната метална конструкција. Позиционирајте ги вашите флаери, летоци или брошури на работ на полицата директно до вашите производи. Имаат длабочина на полнење од 32 мм и можност за поставување на флаери со A4, A5 или 1/3 A4 формат.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена
А4 А4 67.0079.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
А5 А5 67.0079.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0079.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот