Држач за флаери „Perfekt”

Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • закривена предна страна која пога да не испаднат флаерите или брошурите
  • изработен од чист полиситрол
  • држач на флаери и брошури со димензии А4, А5 и 1/3 А4 формат
  • број на џебови 1
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овој модел на држач на флаери има закривена предна страна која помага да спречи испаѓање на флаерите или брошурите. Достапни се за употреба на пулт или маса со стандардни величини - А4, А5 и 1/3 А4.Исто така во понудата имаме достапен модел кој се прикачува на ѕид. Доколку нарачате поголем количина, цената ќе се намали. Можност за принт на вашето лого. Ве молиме да не исконтактирате за повеќе информации.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена
А4 А4 67.0003.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
А5 А5 67.0003.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0003.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот