Држач за маса од пластика

Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • за прикачување
  • може да се отстрани без да остави остатоци
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

За прикачување на шалтери, консултативни маси, работни маси и др. површини со дебелина до 38 мм. Достапно за единечни и двојни маси.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Завршетоци Број на производ Производ бр. Цена
за единечни маси со дебелина до 34 мм за единечни маси со дебелина до 34 мм 12.0669.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
за двојни маси со дебелина на материјал до 34 мм за двојни маси со дебелина на материјал до 34 мм 12.0669.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот