Ротирачки држач на флаери "Carousel"

  • Работи на принцип - ротација
  • можност за поставување на флаери и брошури од сите 4 страни
  • издработен од чист полистирол
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
број на диспензери 4

Опис на производ

Ротирачки дисплеј држач на флаери. Ќе ви биде доставен немонтиран.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
1/3 А4 1/3 А4 67.0158.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
А5 А5 67.0158.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
А4 А4 67.0158.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот