2-делен држач на флаери ,,Универзум“

  • 2 одвоени дела
  • "Lean Back" за оптимален агол на гледање
  • стандардна верзија погодна за пулт или маса
  • произведен од чист полистирол
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет

Опис на производ

Овој модел на држач на флаери е произведен од чист полистирин и е со две одделни кутии. Моделот е погоден за поставување на пулт или маса и можете да употребите два различни флаери или брошури а да не го одземе вашиот простор.
Моделот е достапен во А4,А5 и 1/3 А4 формати.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 67.0030.14 погледни Производ »
А5 А5 67.0030.3 погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0030.6 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот