warning

You are using an outdated and therefore insecure browser. This leads to restrictions when using our shop.

4-делен Диспензер за флаери "Universum"

Формат
  • 4 одвоени делови , еден до друг
  • оптимален агол на читање
  • стабилен држач на флаери и брошури погоден за пулт и маса
  • произведен од чист полистирол
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 30 мм
број на диспензери 4
Anordnung der Fächer hintereinander

Опис на производ

Дисплеј држач на 4 нивоа - супер решение за презентација на вашите флаери и брошури во А4,А5 или 1/3 А4 Портрет фомат. Идеален за употреба на пултови и информациони маси.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А4 А4 67.0030.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
А5 А5 67.0030.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0030.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот