Abdeckhaube „Borago”

Број на производ: 65.0043.1
  • хигиенска заштита од допири на вашите производи
  • наменет за продажни места на свежа храна
  • 4 анти-лизгачки држачи даваат дополнителна стабилност на заштитникот
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ширина 635 мм
Висина 250 мм
длабочина 250 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот