Дисплеј за флаери и брошури „Tondo”

  • Дисплејот за брошури и флаери е изработен од метал
  • тенок дизајн
  • стабилна база од мермер
  • Може да биде опремен и од двете страни
  • со прегради за брошури 6x DIN A4, 8x DIN A5 или 8x долги DIN
  • Основна боја на рамката: црна или бела
  • Држач за постер е достапен како додаток
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата Rundrohr
Материјал на диспензер Полистирол
Ориентација портрет
Вкупна висина 1.550 мм
длабочина на просторот за флаери околу 30 мм

Опис на производ

Стабилната, мермерна база го поддржува овој дисплеј за рекламни материјали (дијаметар на основата: 350 мм).Металната рамка може да држи материјали и брошури во издолжен формат DIN од 6 и A4, 8 x A5 или 8 x од двете страни. Со помош на адаптери, материјалите едноставно се супер видливи. Секоја преграда за брошури има длабочина од околу 30 мм и е распоредена така што е лесно достапен од сите страни.распоредена така што е лесно достапен од сите страни. Како опција, дисплејот е достапен во бела или црна боја - во зависност од бојата на основата, која може да биде црна, сива или бела. На барање на клиентот, ние исто така обезбедуваме предна табла / погледнете во додатоци /, кој многу лесно да се прикачи на дисплејот за рекламирање наречен „Тондо“.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја на база формат на диспензер Број на производ Цена    
црна А4 црна
А4
54.0067.1 погледни Производ »
бела 1/3 А4 бела
1/3 А4
54.0067.10 погледни Производ »
бела А4 бела
А4
54.0067.2 погледни Производ »
црна А5 црна
А5
54.0067.6 погледни Производ »
бела А5 бела
А5
54.0067.7 погледни Производ »
црна 1/3 А4 црна
1/3 А4
54.0067.9 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот