Држач за чинии „Lubinus“

за употреба

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ширина 100 мм
Висина 115 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти за употреба Број на производ Производ бр. Цена      
за 3 експонати за 3 експонати 65.0038.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
за 6 експонати за 6 експонати 65.0038.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот