Држач за визит карти „Universum”

Ориентација | Ширина (внатрешна) | Верзија
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • За оптимална презентација на визит-картички
  • Верзија: самостојна или со самолеплива лента за прикачување
  • За деловни картички во портрет или пејзаж формат
  • Произведени од транспарентен полистирен
  • Достапни се 4 различни верзии
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овие држачи за деловни картички произведени од транспарентен полистирен се идеални за поставување на вашата работна маса или како ѕидни диспензери. Самостојната верзија е достапна во портрет формат. Или пак, имаме верзија со самолеплива лента за прикачување на задната страна.

Имајте корист од нашите поволни намалени цени!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Ориентација Ширина (внатрешна) Верзија Број на производ Производ бр. Цена
портрет 56 мм Самостоечка портрет
56 мм
Самостоечка
67.0056.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
пејсаж 93 мм Самостоечка пејсаж
93 мм
Самостоечка
67.0056.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
пејсаж 93 мм за прикачување, без самолеплива лента пејсаж
93 мм
за прикачување, без самолеплива лента
67.0056.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
пејсаж 93 мм за прикачување со самолеплива лента пејсаж
93 мм
за прикачување со самолеплива лента
67.0056.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот