Дводелен држач на проспекти ,,Спреја“

Број на производ: 67.0122.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • со 2 прегради
  • погоден за употреба на пулт или маса
  • изработен од чист полистирол за А6 флаери и летоци во портрет ориентација
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Држач за проспекти за на маса нуди простор со две прегради за проспекти или флаери во А6 Формат портрет ориентација. Овој модел е идеален и како држач на брошури, разгледници или каталози во А6 формат.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот