Рол корпа "TL-1", 55 литри, на влечење

  • во сина или црвена боја, други бои на барање
  • телескопска рачка на влечење
  • дополнителна рачка за носење на копрата
  • со 2 тркалца
Производ детали »

Спецификација

Материјал пластика
Должина 430 мм
Ширина 385 мм
Висина 530 мм
Капацитет 55 l
Верзија Стандардна

Опис на производ

Современа корпа за пазарување со опција - носење или влечење. Користете ја корпата „TL-1“ во продавница за мебел, DIY продавница или супермаркет.
За влечење користете ја модерната рачка што може да се извлече.
Можност за принт на Вашето лого на предната страна од корпата.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
црвена RAL 3020 црвена RAL 3020 68.0039.2 погледни Производ »
сина PMS 293 C сина PMS 293 C 68.0039.6 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот